Idea

Kyrtap Rolki

Licencjonowany instruktor sportów wrotkarskich.
Uczę dorosłych
-> szybko
->skutecznie
->i czasami bezboleśnie 😛
Wymagam bardzo dużo, ale.. przynosi to efekty.

Historia

Kyrtap Rolki

Licencjonowany instruktor sportów wrotkarskich. 

Wymagam bardzo dużo ale.. przynosi to efekty.
Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz- mówi stare góralskie przysłowie. I faktycznie tak jest. Jednak zamiast (albo oprócz) częstych upadków warto zadbać o dobrego instruktora. Kim jest więc dobry instruktor? To ktoś z niewyczerpalną dawką cierpliwości uzbrojony w doświadczenie i wiedzę. Ktoś kto zaraża pasją, buduje wiarę we własne umiejętności i poszerza horyzonty. Dobry instruktor to ja. Możesz nazwać mnie aroganckim, ale jestem po prostu cholernie skuteczny.

Wymagający i ambitny – taki staram się być dla siebie i swoich uczniów. Dzięki ciężkiej pracy, kreatywności i sporej dawce mniej lub bardziej inteligentnego (czasami cynicznego) humoru efektywnie uczę sztuki jazdy na rolkach dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

Z uwagi na bezwarunkową (i oby odwzajemnioną) miłość do rolek z pasją przekazuję swoją wiedzę i nieprzerwanie doskonale swoje umiejętności. Gwarantuję indywidualne podejście, sporą dawkę adrenaliny, jazdę bez trzymanki i pozbawioną banału naukę, która przynosi szybkie efekty. Motywują mnie nawet najmniejsze sukcesy, nie zrażają największe porażki.
Niektórzy mogą mieć mnie za świra. Ja twierdzę, że jestem po prostu zakręcony. Jak rolki.

Kontakt

Zagadaj do mnie

+48 726 728 172
info@kyrtaprolki.pl

Rekomendacje tych, którzy przeżyli:

Do Patryka jeździmy aż z Wrocławia 😁 Niejeden by pomyślał że to szaleństwo ale nikt tak jak Patryk nie jest w stanie zmotywować do zajęć, sprawia że człowiek wierzy, ze wszystko jest możliwe 😁 Niesamowita kreatywność, mnostwo pomyslow , niestandardowe rozwiazania , Patryk po prostu kocha to co robi 😜Weekend z Patrykiem to jak pół roku jazdy gdzie indziej . Podczas naszego ostatniego pobytu uczestniczyliśmy oprócz zajęć indywidualnych rowniez w zajęciach grupowych. To co nas najbardziej wbilo w ziemię , oprócz tego że dawno nie widzieliśmy tak fajnie zgranej ekipy, która nawzajem się wspiera I motywuje, to to że ludzie z nim jeżdżący sami z siebie wiedzą że wszystko co robią muszą robić na dwie nogi i jest to dla nich takie naturalne 😊 I co tu duzo mowic zazdroscimy Warszawie Patryka 😛

Małgorzata Mordalska

To co dziś jest niemożliwe jutro staje się tylko rozgrzewką - ponownie fantastyczne 3 dni z @Kyrtap Rolki. 1. Pełne zaangażowanie - lekcja nie jest po to zeby uczen dostąpił zaszczytu ogrzania sie w blasku instruktora tylko po to żeby przełamac obawy/lęki i doskonalić technikę ucznia 2. Zaangażowanie w lekcję 200%-w życiu nie sądziłam ze na jednej górce można przepracować tyle różnych ćwiczeń/technik 3. Jest bezpiecznie- jak Patryk mówi ze dam rade to wiem że dam i czuję się bezpiecznie nawet na znienawidzony schodach @I Love Rolki takich instruktorów warto doceniać i promować i kompletnie nie ma znaczenia że na lekcje muszę dojeżdżać z Wrocławia !

Anna Góralska-Knop

Przyszedłem pierwszy raz jakiś czas temu do Patryka i nie mam czego żałować, wiem co robiłem do tej pory źle i też wiem jak to dobrze poprawić dzięki indywidualnym podejściem do klienta 😀 PS. Trzeba też dodać że zajawka na rolki podwoiła się jak nie potroiła😎 Pozdrawiam

Krystian Kossak

Nigdy nie jest za późno aby rozpocząć swoją przygodę z rolkami. Patryk przed zajęciami powiedział, że" i tak mi się to nie spodoba "a ja po pierwszej lekcji myślałam już o następnej i o rolkach. Naprawdę zaraża rolkami skutecznie. Jest wymagającym trenerem i dobrze przekazuje co mam zrobić, czasami zdarza się, że podniesie głos ale za chwilę jest pochwała, że dobrze albo super😊. Każda lekcja to dla mnie wyzwanie choć myślałam, że pierwsza będzie najtrudniejsza jak można na tym utrzymać równowagę, jechać i co jak upadnę?? Dałam radę przemieszczam się do przodu na razie hamuje pługiem i powoli zakręcam a upadki tak bardzo nie bolą 😉, mam nadzieję że z lekcji na lekcje będzie coraz lepiej i będę śmigać po parku. Polecam Patryk Przyczyna😃 kocha to co robi.

Mała Mii-trenuje

Patryk jest ambitny i swoją ambicję przenosi na uczniów. Nie odpuszcza, ciśnie do ostatniej kropli potu. Jeśli nie da się słowami, daje radę sposobem. A sposobów ma wiele, bo jego kreatywność nie ma granic, więc nigdy nie zgadniesz co cię czeka na zajęciach za chwilę :). Zajęcia z Patrykiem to wyzwanie, pokonywanie własnych granic i słabości, blokad tkwiących często w głowie. Nawet jak tracisz wiarę w siebie, i mówisz: ja tego nie zrobię, to nie dla mnie - Patryk zrobi tak, że w końcu zrobisz :).

Anna Raczkowska

Polecam wszystkim gorąco Patryka Przyczyna (Patryk Kyrtap). Ten człowiek nauczy Was jeździć. Niesamowite jest to w jaki sposób sprawia, że niewykonalne rzeczy po chwili stają się przystępne a nawet proste. Jestem pod wrażeniem i czekam niecierpliwie na kolejne zajęcia.

Adam Walczak

Kreatywność instruktora jest niesamowita - Ci, którzy śledzą profil na instagramie doskonale wiedzą, Tych, którzy go nie znają gorąco zachęcam - kyrtap_iloverolki. Sama jestem nauczycielem i wiem jak frustrujące są chwile, kiedy ucznia przerasta coś banalnego a ciężka praca nie przynosi spodziewanych efektów. Takie sytuacje to większy sprawdzian dla instruktora niż dla kursanta. Patryk to instruktor z niewyczerpanymi pokładami cierpliwości. Każdemu kto powie - "to nie dla mnie, ja się chyba nigdy nie nauczę" polecam z nim lekcje. Po pierwszej zmienicie zdanie! Patryk - dziękuje za kolejne miesiące pracy a przede wszystkim za Twoje ogromne wsparcie!

Natalia Dziekan

Miesiąc temu stanęła przy bramie nr 10 gruba (40 kg nadwagi) i spanikowana baba, która bardzo chciała nauczyć się jeździć na rolkach. Po pierwszej lekcji wiedziałam, że będzie piekielnie trudno ale z takim instruktorem dam radę. Dzięki Patrykowi wiem po co jestem na lekcji, jestem w pełni świadoma tego co robić i jak to zrobić i gdzie popełniam błędy. Patryk- instruktor, który spełnia marzenia. Dziękuje!

Natalia

Jest wielu dobrych instruktorów ale każdy musi znaleźć sobie takiego, który do niego "trafia". Ja znalazłam, bywa trudno, nogi sie trzęsą ze strachu bo oczekiwania wydają się być ponad moje możliwości. A potem okazuje się że wcale nie, że jak nie od tej strony to od tamtej ale znajdzie sposób żebym przekroczyła swoje własne granice. Bo wszystko zaczyna się w głowie i jak przekonamy głowę że da radę to nogi idą za nią. Dzięki Patryk i poproszę o więcej.

Edyta Magierska

Przygodę z rolkami zaczęłam od zajęć z Patrykiem. Wymagającym i ambitnym instruktorem! Człowiek z pasją, który nią zaraża! Jest cierpliwy, wyluzowany i pozytywnie zakręcony z mnóstwem pomysłów... Nie ważne czy zaczynasz swoją przygodę z rolkami, czy później szlifujesz pozyskane już umiejętności, podpowie i udzieli fachowej porady i wszystko staje się proste Dzięki zajęciom przełamiesz swoje bariery, pokonasz lęki i ... spalisz zbędne kilogramy Muszę również wspomnieć o Oli, świetnej instruktorce dla dzieci! Dzięki niej córka coraz lepiej jeździ i radzi sobie z nowymi wyzwaniami.

Karolina Ptasznik

Dzięki bardzo Patryk za dzisiejsze warsztaty mikołajkowe, było super !!! nie sądziłam że w tak krótkim czasie można się tyle nauczyć :-). do zobaczenia wkrótce na zajęciach 😉

Małgorzata Śladowska

4 miejsce we wczorajszych zawodach w kategorii Slide na Battle Warsaw! Sukces ten zawdzięczam instruktorowi Patryk Kyrtap! To on przez miesiąc poświęcił mi całą swoją uwagę i zaangażowanie. Jeśli chcecie coś osiągnąć, udowodnić sobie, że stać was na coś więcej niż tylko zwykłe jeżdżenie lub siedzenie na ławce to czym prędzej udajcie się na zajęcia do Kyrtapa.

Emilia Gunerka

Początkującym bardzo polecam zajęcia z Patrykiem, ma wiele cierpliwości i wyrozumiałości dla nieudolnych prób (nawet jeśli jest się totalnym beztaleńciem). Dla mnie ważne było też to, że wiem dlaczego wykonywałam pewne ćwiczenia i rozumiałam jak je zrobić - a wydawałoby się, że np oczywiste jest polecenie "a teraz jedź tyłem" - ale jak??? 😉

Sabina Godlewska

No cóż, trening pod okiem osoby znającej się na rzeczy jest nieprównywalny z niczym innym jeśli chodzi o szybkość dokonywanych postępów. Tutaj wielki ukłon dla Patryka, dzięki któremu jazda po schodach nie jest już tylko marzeniem, a stała się czymś realnym. Fajni ludzie, fajna atmosfera, dużo frajdy i fachowa pomoc...tak w skrócie można podsumować I Love Rolki. Wielkie dzięki za pomoc i do zobaczenia na treningu 🙂

Piotr Baranowski

Przygodę z I love rolki rozpoczęłam od zajęć z Kyrtap! Zajęcia dotyczyły slajdów i muszę wam powiedzieć, że Patryk jest najlepszy! W ciągu dwóch lekcji opanowałam podstawowe slajdy, a ostatnio nawet zjazd ze schodów! Patryk jest instruktorem, którego polecam wszyskim którzy są uparci i dążą do celu, nie poddają się przy pierwszej wywrotce. Patryk już na samym początku powiedział, że bardzo dużo wymaga, nie owija w bawełne. Pracuje się z nim fatnastycznie! Oby więcej takich instruktorów! Po prostu I love Kyrtap <3 !

Emilia

Taki dzień jak "dziś" jest idealnym momentem, żeby wyrazić to co czuję 😉 Patryk! Zakochałam się! - I <3 ROLKI! :D Dzięki Tobie na nowo odkryłam radość jazdy na rolkach. Twoje podejście sprawia, że ma się ochotę ćwiczyć i stawać się coraz lepszym! Polecam wszystkim zarazić się tą pozytywną energią od Patryka :D Abstrahując, wielki ukłon dla szkoły "I love rolki" za inicjatywę skateparku na Narodowym, thx :)

Kamilja Legero

Słuchajcie, słuchajcie , już dawno nie spotkałam ludzi z taką pasją;)))))) są przecudowni i!!!!!! mega zaangażowani. Patryk Kyrtap ,oraz Aleksandra Zawiślak byli naszymi pierwszymi instruktorem , i w super szybkim tempie , zaraził rolkami. Pokazali wiele sztuczek i zaszczepili fun;))) przy nich okazało się , że wszystko jest możliwe , jazda na jednym kółku , przecież , proste;)))) W życiu nie spodziewałam się , ze będzie to moja pasją i Super zabawa w każdym wieku.......ja i mój mały syn , będziemy wierni rolkom , dzięki , takim ludziom jak Oni;)))) wracamy do Was na wiosnę;))) bo zima za krótkie dni , a nam do Was daleko.....ale będziemy na pewno, muszę nauczyć się zjeżdżać tyłem po schodach w tym sezonie;)))))) Dzięki

Izabela Niepokólczycka

Byłam na zajęciach u Patryka i muszę przyznać, że to pozytywnie zakręcony facet::). Potrafi w niesamowity sposób przekazać wiedzę i wytłumaczyć zasadność każdego ćwiczenia. Polecam wszystkim, którzy chcą zarówno zacząć przygodę z rolkami jak i bardziej zaawansowanym 🙂

Anita Tomaszewska